Westinghouse Turbo Swirl
Westinghouse Turbo Swirl

Westinghouse Turbo Swirl - 76 cm

Číslo tovaru: 78158
EAN: 4895105600608
Naša cena s DPH:
€114.00
Naša cena bez DPH:
€95.00
Značka: Westinghouse
Sklad Bratislava: 8 ks skladom
Centrálný sklad
(dostupnosť 3 dni):
skladom 30 a viac ks


-

Základní

popis

Nahraďte luster v miestnosti a ušetrite až 30% za energie so stropným ventilátorom so svetlom Westinghouse Turbo Swirl!

 

DESIGN
 

Stropný ventilátor postavený v klasickom dizajne,ktorý nezostarne.Vďaka menšiemu prevedenie v drevenom tóne vytvára originálnu atmosféru pre každého. Kvalitná konštrukcia zpracovania je samozrejmosťou.Telo ventilátora je v titánovej farbe,na ktorom je pripojených 6 čepelí (lopatky) v svetlej javorovej farbe.Lopatky ventilátora sú vyrobené z dreva bez prelisu.To znamená, že je tento model veľmi tichý a hodí sa predovšetkým do miestnosti ako je detská izba, spálňa, študovňa či pracovňa. 

Aký je rozdiel medzi 3, 4 alebo 5 čepeľami?

Rozdiel vo výkonnosti nie je prakticky žiadny.Všetko je len o dizajne aký preferujete. Viac sa o stropných ventilátoroch dozviete v našej poradni.


 

POUŽITIE

Stropný ventilátor je vybavený spätným chodom pre letnú a zimnú prevádzku.Prepínač pre otáčanie smeru sa nachádza na tele ventilátora (na diaľkovom ovládaní nie je).


 

Leto - rotácia lopatiek

Stropný ventilátor Westinghouse letná prevádzkaStropný ventilátor Westinghouse v letnom období fúka vzduch smerom dole a príjemne chladí. Štúdie ukazujú, že môže znížiť pocitovú teplotu v miestnosti až o 5 °C.


 

Zima - rotácia lopatiek 

Stropný ventilátor Westinghouse zimná prevádzka

V zimnom období je stropný ventilátor Westinghouse schopný ušetriť energiu nastavením prevádzky na nízku rýchlosť v protismere hodinových ručičiek.Tým sa zmieša teplý vzduch pri strope s chladnejším vzduchom v spodnej časti a zahreje sa tak obytný priestor v miestnosti. Stropný ventilátor Westinghouse tak môže znížiť Vaše náklady na vykurovanie až o 30%!
                                        
 

KONŠTRUKCIA

Stropný ventilátor Westinghouse konštrukcia
Stropný ventilátor je vybavený 3-rýchlostným motorom,pre možnosť Vami regulovať rýchlosť vetraného vzduchu.Priemer 76 cm je vhodný do malej miestnosti o 10 m².Ďalšie rozmery ventilátora sú na priloženom obrázku . Tento model ventilátora obsahuje integrované svetlo.
Výrobca neodporúča montáž na sádrokartonový strop. 

Nahradenie hlavného zdroja svetla v miestnosti
 

Súčasťou stropného ventilátora Westinghouse Turbo Swirl je integrované svetlo s päticou E14 o výkone 60 W.Ventilátor tak nahrádza hlavný svetelný zdroj uprostred miestnosti. Svetelný zdroj nie je súčasťou balenia. 

OVLÁDANIE

Stropný ventilátor Westinghouse retiazkové ovládanieVentilátor je ovládaný pomocou retiazky,ktorá je pripevnená k motoru v strednej časti. Pomocou zatiahnutia za retiazku prepnete chod ventilátora z vypnutého na maximálny výkon, ďalšie 3 zatiahnutia znižujú otáčky ventilátora a štvrté zatiahnutie ventilátor vypne.K ventilátoru je možné dokúpiť diaľkové ovládanie do ruky či na stenu (nájdete v príslušenstve pod technickými parametrami).

 

 

Upínací systém Dual Mount

Stropný ventilátor Westinghouse Dual Mount montážPri inštalácii stropného ventilátora Westinghouse s upínacím systémom " Dual Mount " je možné použiť montážnu tyčku, ktorá je súčasťou balenia, ale stropný ventilátor môže byť inštalovaný aj bez tyčky a tým znížiť inštalačnú výšku (vhodné u nízkeho stropu) . Pri požiadavke na vysokú inštalačnú výšku ventilátora je možné dokúpiť predlžovaciu tyč 30,5 cm alebo 46 cm určené pre vysoké stropy (nájdete v príslušenstve pod technickými parametrami).

parametry

Spätný chod
Ano
Použitie
Interiér
Certifikačné značky
CE
Ovládanie
retiazkové
Svetlo
1x E14 60W
Montáž
Na strop
Materiál
Kov, drevo, plast, oceľ
Priemer
76cm
Hmotnosť [kg]
5kg
Príkon [W]
53/37/26W
Otáčky [min]
260/190/130 ot/min
Menovitý prúd [A]
0,23/0,16/0,11A
Akustický hluk [dB/3m]
50dB
Napájanie [V/Hz]
230/50


Výber z dvoch typov prepravcov (Geis SK a IN-TIME).

Doprava nad €200,-
s DPH ZDARMA!