Westinghouse Turbo II
Westinghouse Turbo II
Westinghouse Turbo II
Westinghouse Turbo II
Westinghouse Turbo II

Westinghouse Turbo II - 76 cm

Číslo tovaru: 78673
EAN: 4895105601766
Naša cena s DPH:
€123.60
Naša cena bez DPH:
€103.00
Značka: Westinghouse
Sklad Bratislava: 2 ks skladom
Centrálný sklad
(dostupnosť 3 dni):
skladom 30 a viac ks


-

Základní

popis

Nahraďte luster v miestnosti a ušetrite až 30% za energie so stropným ventilátorom so svetlom Westinghouse Turbo II!


 

DESIGN
 

Stropný ventilátor postavený vo klasickom dizajne,ktorý nezostarne.Vďaka menšiemu a farebnému prevedeniu vytvára originálnu atmosféru najmä pre najmenších.Kvalitná konštrukcia zpracovania je samozrejmosťou.Telo ventilátora je v bielej farbe,na ktorom je pripojených 6 čepelí (lopatky) v bielej farbe z jednej strany a z druhej vo farbe borovica.V balení je tiež ďalšia sada rôznofarebných lopatiek (lopatky sú viacfarebné).Lopatky ventilátora sú vyrobené z dreva bez prelisu.To znamená, že je tento model   veľmi tichý a hodí sa predovšetkým do miestnosti ako je detská izba, študovňa.

 
 

Aký je rozdiel medzi 3, 4 alebo 5 čepeľami?

Rozdiel vo výkonnosti nie je prakticky žiadny.Všetko je len o dizajne aký preferujete. Viac sa o stropných ventilátoroch dozviete v našej poradni.


 

POUŽITIE

Stropný ventilátor je vybavený spätným chodom pre letnú a zimnú prevádzku.Prepínač pre otáčanie smeru sa nachádza na tele ventilátora (na diaľkovom ovládaní nie je).


 

Leto - rotácia lopatiek

Stropný ventilátor Westinghouse letná prevádzkaStropný ventilátor Westinghouse v letnom období fúka vzduch smerom dole a príjemne chladí. Štúdie ukazujú, že môže znížiť pocitovú teplotu v miestnosti až o 5 °C.


 

Zima - rotácia lopatiek 

Stropný ventilátor Westinghouse zimná prevádzkaV zimnom období je stropný ventilátor Westinghouse schopný ušetriť energiu nastavením prevádzky na nízku rýchlosť v protismere hodinových ručičiek.Tým sa zmieša teplý vzduch pri strope s chladnejším vzduchom v spodnej časti a zahreje sa tak obytný priestor v miestnosti. Stropný ventilátor Westinghouse tak môže znížiť Vaše náklady na vykurovanie až o 30%!


 

KONŠTRUKCIA

Stropný ventilátor Westinghouse konštrukcia
Stropný ventilátor je vybavený 3-rýchlostným motorom,pre možnosť Vami regulovať rýchlosť vetraného vzduchu.Priemer 76 cm je vhodný do malej miestnosti o 10 m².Ďalšie rozmery ventilátora sú na priloženom obrázku. Tento model ventilátora obsahuje integrované svetlo. Výrobca neodporúča montáž na sádrokartonový strop.
 

Nahradenie hlavného zdroja svetla v miestnosti
 

Súčasťou stropného ventilátora Westinghouse Turbo II je integrované svetlo s päticou E14 o výkone 60 W.Ventilátor tak nahrádza hlavný svetelný zdroj uprostred miestnosti. Svetelný zdroj nie je súčasťou balenia. 

OVLÁDANIE

Stropný ventilátor Westinghouse retiazkové ovládanieVentilátor je ovládaný pomocou retiazky,ktorá je pripevnená k motoru v strednej časti. Pomocou zatiahnutia za retiazku prepnete chod ventilátora z vypnutého na maximálny výkon,ďalšie 3 zatiahnutia znižujú otáčky ventilátora a štvrté zatiahnutie ventilátor vypne.K ventilátoru je možné dokúpiť diaľkové ovládanie do ruky či na stenu (nájdete v príslušenstve pod technickými parametrami).

 

 

Upínací systém Dual Mount

Stropný ventilátor Westinghouse Dual Mount montážPri inštalácii stropného ventilátora Westinghouse s upínacím systémom " Dual Mount " je možné použiť montážnu tyčku, ktorá je súčasťou balenia, ale stropný ventilátor môže byť inštalovaný aj bez tyčky a tým znížiť inštalačnú výšku (vhodné u nízkeho stropu) . Pri požiadavke na vysokú inštalačnú výšku ventilátora je možné dokúpiť predlžovaciu tyč 30,5 cm alebo 46 cm určené pre vysoké stropy (nájdete v príslušenstve pod technickými parametrami).Výber z dvoch typov prepravcov (Geis SK a IN-TIME).

Doprava nad €200,-
s DPH ZDARMA!