Westinghouse Princess Radiance II
Westinghouse Princess Radiance II
Westinghouse Princess Radiance II
Westinghouse Princess Radiance II
Westinghouse Princess Radiance II
Westinghouse Princess Radiance II

Westinghouse Princess Radiance II - 90 cm

Variant:
Číslo tovaru: 72415
EAN: 4895105608307
Naša cena s DPH:
€120.00
Naša cena bez DPH:
€100.00
Značka: Westinghouse
Sklad Bratislava: 2 ks skladom
Centrálný sklad
(dostupnosť 3 dni):
skladom 30 a viac ks


-

Základní

popis

Nahraďte luster v miestnosti a ušetrite 30% za energie so stropným ventilátorom so svetlom Westinghouse Princess Radiance II.


 

DESIGN
 

Ukázka stropního ventilátoru Westinghouse Airplane IIStropný ventilátor postavený v klasickom dizajne s jemnými jednoduchými farbami - dizajn ktorý nezostarne. Kvalitná konštrukcia zpacovania je samozrejmosťou.Telo ventilátora je vo farbe tmavo cínový, na telo ventilátora je napojených 5 čepelí (lopatky) v dvoch farbách: wenge a bielej (lopatky sú dvojfarebné).Lopatky ventilátora sú vyrobené z dreva bez prelisu. To znamená, že je tento model veľmi tichý a hodí sa predovšetkým do miestnosti ako je spálňa, študovňa či menšia obyvačka.

 

Aký je rozdiel medzi 3, 4 alebo 5 čepeľami?

Rozdiel vo výkonnosti nie je prakticky žiadny. Všetko je len o dizajne aký preferujete. Viac sa o stropných ventilátoroch dozviete v našej poradni.

 

POUŽITIE

Stropný ventilátor je vybavený spätným chodom pre letnú a zimnú prevádzku Prepínač pre točenie smeru sa nachádza na tele ventilátora (na diaľkovom ovládaní nie je).

 

Leto - rotácia lopatiek

Stropní ventilátor Westinghouse letní provozStropný ventilátor Westinghouse v letnom období fúka vzduch smerom dole a príjemne chladí. Štúdie ukazujú, že môže znížiť pocitovú teplotu v miestnosti až o 5 °C.

 

 


 

Zima - rotácia lopatiek 

Stropní ventilátor Westinghouse zimní provoz

V zimnom období je stropný ventilátor Westinghouse schopný ušetriť energiu nastavením prevádzky na nízku rýchlosť v protismere hodinových ručičiek.Tým sa zmieša teplý vzduch pri strope s chladnejším vzduchom v spodnej časti a zahreje sa tak obytný priestor v miestnosti. Stropný ventilátor Westinghouse tak môže znížiť Vaše náklady na vykurovanie až o 30%!

 


                                        

.

 

  

KONŠTRUKCIA

Stropní ventilátor Westinghouse konstrukce
Stropný ventilátor je vybavený 3-rýchlostným motorom, pre možnosť Vami regulovať rýchlosť vetraného vzduchu. Priemer 90 cm je vhodný do miestnosti o 10m2.Ďalšie rozmery ventilátora na priloženom obrázku. Tento model ventilátora obsahuje integrované svetlo.Výrobca neodporúča montáž na sádrokartonový strop.

             

 

Nahradenie hlavného zdroja svetla v miestnosti
 

Súčasťou stropného ventilátora Westinghouse Princess Radiance je integrované svetlo s päticou E27 s výkonom 60 W.Ventilátor tak nahrádza hlavný svetelný zdroj uprostred miestnosti. Svetelný zdroj nie je súčasťou balenia. 

OVLÁDANIE

Stropní ventilátor Westinghouse řetízkové ovládání

Ovládanie ventilátora je pomocou retiazok, možnosť dokúpiť diaľkového ovládača ktorý nie je súčasťou balenia.
 

 

Upínací systém: dual mount system

Toto balenie obsahuje montážnu tyčku, ktorá sa môže, ale nemusí na ventilátor namontovať. U "dual mount systemu" možno teda vynechaním spojovacej tyčky znížiť celkovú výšku ako ventilátora, tak aj osvetlenia od stropu - vhodné najmä v priestoroch s nízkymi stropmi. Prípadne je možné dokúpiť predlžovaciu tyč 30,5 cm alebo 46cm (vysoké stropy).

 

 

 

 

  

parametry

Spätný chod
áno
Použitie
Interiér
Certifikačné značky
CE
Ovládanie
retiazkové
Svetlo
áno E27 60W
Montáž
Na strop
Materiál
Kov, drevo, plast, oceľ
Priemer
90
Hmotnosť [kg]
5,3
Príkon [W]
43/36/33W
Otáčky [min]
260/195/130
Menovitý prúd [A]
0,19/0,16/0,18A
Akustický hluk [dB/3m]
50
Napájanie [V/Hz]
230/50

varianty produktuVýber z dvoch typov prepravcov (Geis SK a IN-TIME).

Doprava nad €200,-
s DPH ZDARMA!