Westinghouse Lenerco
Westinghouse Lenerco
Westinghouse Lenerco

Westinghouse Lenerco - 132cm

Variant:
Číslo tovaru: 72599
EAN: 4895105608338
Naša cena s DPH:
€339.60
Naša cena bez DPH:
€283.00
Značka: Westinghouse
Sklad Bratislava:0 ks
Centrálný sklad
(dostupnosť 3 dni):
skladom 10 a viac ks


-

Základní

popis

Nahraďte luster v miestnosti a ušetrite 30% za energie so stropným ventilátorom so svetlom Westinghouse Lenerco.

 

DESIGN

Ukázka stropního ventilátoru Westinghouse Airplane II

Stropný ventilátor postavený v čistom,elegantnom dizajne s jemnými jednoduchými farbami - dizajn ktorý nezostarne. Vďaka svojmu prevedeniu vytvára originálnu nezameniťelnú atmosféru. Kvalitná konštrukcia zpacovaná je samozrejmosťou. Telo ventilátora je vo farbe chróm, na ktoré je napojených 4 čepele (lopatky) vo farbe čierna a strieborná (lopatky sú dvojfarebné).Lopatky ventilátora sú vyrobené z dreva bez prelisu.To znamená, že je tento model veľmi tichý a hodí sa predovšetkým do miestnosti ako je spálňa, študovňa či pracovňa,obývačka.

 

Aký je rozdiel medzi 3, 4 alebo 5 čepeľami?

Rozdiel vo výkonnosti nie je prakticky žiadny.Všetko je len o dizajne aký preferujete. Viac sa o stropných ventilátoroch dozviete v našej poradni.

 

Leto - rotácia lopatiek 

Stropní ventilátor Westinghouse letní provozStropný ventilátor Westinghouse v letnom období fúka vzduch smerom dole a príjemne chladí. Štúdie ukazujú, že môže znížiť pocitovú teplotu v miestnosti až o 5 °C.


 

Zima - rotácia lopatiek 

Stropní ventilátor Westinghouse zimní provoz

V zimnom období je stropný ventilátor Westinghouse schopný ušetriť energiu nastavením prevádzky na nízku rýchlosť v protismere hodinových ručičiek.Tým sa zmieša teplý vzduch pri strope s chladnejším vzduchom v spodnej časti a zahreje sa tak obytný priestor v miestnosti. Stropný ventilátor Westinghouse tak môže znížiť Vaše náklady na vykurovanie až o 30%!                                         

KONŠTRUKCIA

Stropní ventilátor Westinghouse konstrukce
Stropný ventilátor je vybavený 3-rýchlostným motorom,pre možnosť Vami regulovať rýchlosť vetraného vzduchu.Priemer 132cm je vhodný do miestnosti o 25m2. Ďalšie rozmery ventilátora na priloženom obrázku. Tento model ventilátora obsahuje integrované svetlo.Výrobca neodporúča montáž na sádrokartonový strop.
 

Nahradenie hlavného zdroja svetla v miestnosti

Súčasťou stropného ventilátora Westinghouse Lenerco je integrované svetlo s päticou E27 s výkonom 2x13 W.Ventilátor tak nahrádza hlavný svetelný zdroj uprostred miestnosti. Svetelný zdroj nie je súčasťou balenia. 

OVLÁDANIE

Stropní ventilátor Westinghouse řetízkové ovládáníOvládanie ventilátora je pomocou infračerveného diaľkového ovládača ktorý je súčasťou balenia.

 

 

Upínací systém dual mount system

Stropní ventilátor Westinghouse Dual Mount montážPri inštalácii stropného ventilátora Westinghouse s upínacím systémom "dual mount" je možné použiť montážnu tyčku, ktorá je súčasťou balenia,Pri požiadavke na vysokú inštalačnú výšku ventilátora je možné dokúpiť predlžovaciu tyč 30,5 cm alebo 46 cm určené pre vysoké stropy (nájdete v príslušenstve pod technickými parametrami).


 


 

 


 

parametry

Spätný chod
áno
Použitie
Interiér
Certifikačné značky
CE
Ovládanie
áno
Svetlo
áno 2x13W E27 /nie je súčasť balenia/
Hlučnosť [dB]
45
Montáž
Na strop
Sklon lopatiek
13
Materiál
Kov, drevo, plast, oceľ
Priemer
132
Hmotnosť [kg]
9
Príkon [W]
34/25/15/10/6/5W
Otáčky [min]
199/179/146/115/83/51
Menovitý prúd [A]
0,028-0,04 A
Napájanie [V/Hz]
230/50

varianty produktu

€339.60

Zákazníci, ktorý si kúpili tento tovar, objednávali tiež...Výber z dvoch typov prepravcov (Geis SK a IN-TIME).

Doprava nad €200,-
s DPH ZDARMA!