Westinghouse Lavada
Westinghouse Lavada

Westinghouse Lavada - 122 cm

Variant:
Číslo tovaru: 78007
EAN: 4895105608635
Naša cena s DPH:
€242.40
Naša cena bez DPH:
€202.00
Značka: Westinghouse
Sklad Bratislava: 1 ks skladom
Centrálný sklad
(dostupnosť 3 dni):
7 ks skladompopis

Nahraďte luster v miestnosti a ušetrite 30% za energie so stropným ventilátorom so svetlom Westinghouse Lavada.

 

 

DESIGN
 

Stropný ventilátor postavený v exkluzívne hladkom a tenkom dizajne. Plné farby a spracovanie ventilátora vystihuje esenciu dnešného moderného bývania. Kvalitná konštrukcia je samozrejmosťou.Telo ventilátora je vo farbe saténový chrómna ktoré sú napojené čepele (lopatky) vo farbe zlatý javor a z druhej strany vo farbe zvetralý javor (lopatky sú dvojfarebné).Lopatky ventilátora sú vyrobené z dreva.To znamená,že je tento model veľmi tichý a hodí sa predovšetkým do miestnosti ako je študovňa, pracovňa,obývacia izba.

 

 Aký je rozdiel medzi 3, 4 alebo 5 čepeľami?

Rozdiel vo výkonnosti nie je prakticky žiadny.Všetko je len o dizajne aký preferujete. Viac sa o stropných ventilátoroch dozviete v našej poradni.


 

POUŽITIE

Stropný ventilátor je vybavený spätným chodom pre letnú a zimnú prevádzku.Prepínač pre točenie smeru sa nachádza na tele ventilátora (na diaľkovom ovládaní nie je).


 

Leto - rotácia lopatiek 

Stropní ventilátor Westinghouse letní provozStropný ventilátor Westinghouse v letnom období fúka vzduch smerom dole a príjemne chladí. Štúdie ukazujú, že môže znížiť pocitovú teplotu v miestnosti až o 5 °C.

 


 


 

Zima - rotácia lopatiek 

Stropní ventilátor Westinghouse zimní provozV zimnom období je stropný ventilátor Westinghouse schopný ušetriť energiu nastavením prevádzky na nízku rýchlosť v protismere hodinových ručičiek.Tým sa zmieša teplý vzduch pri strope s chladnejším vzduchom v spodnej časti a zahreje sa tak obytný priestor v miestnosti. Stropný ventilátor Westinghouse tak môže znížiť Vaše náklady na vykurovanie až o 30%!

 

 


 

                         
                                        
KONŠTRUKCIA

Stropní ventilátor Westinghouse konstrukce
Stropný ventilátor je vybavený 3-rýchlostným motorom,pre možnosť Vami regulovať rýchlosť vetraného vzduchu.Priemer 122 cm je vhodný do miestnosti o 20 m2.Ďalšie rozmery ventilátora na priloženom obrázku. Tento model ventilátora obsahuje integrované svetlo.Výrobca neodporúča montáž na sádrokartonový strop. 

Nahradenie hlavného zdroja svetla v miestnosti

Súčasťou stropného ventilátora Westinghouse Lavada je integrované svetlo R7 o výkone 1x80W.Ventilátor tak nahrádza hlavný svetelný zdroj uprostred miestnosti. Svetelný zdroj je súčasťou balenia.
OVLÁDANIE

Stropní ventilátor Westinghouse řetízkové ovládání

Ovládanie ventilátora je pomocou infračerveného diaľkového ovládača ktorý je súčasťou balenia.

 

 
Upínací systém downrod

Stropní ventilátor Westinghouse Dual Mount montážPri inštalácii stropného ventilátora Westinghouse s upínacím systémom "downrod" je možné použiť montážnu tyčku, ktorá je súčasťou balenia,Pri požiadavke na vysokú inštalačnú výšku ventilátora je možné dokúpiť predlžovaciu tyč 30,5 cm alebo 46 cm určené pre vysoké stropy (nájdete v príslušenstve pod technickými parametrami). 

parametry

Sklon lopatiek
12 °
Materiál
Kov, drevo, plast, oceľ
Priemer
122 cm
Hmotnosť [kg]
6,8
Príslušenstvo
diaľkové ovládanie /infra/
Životnosť
10 rokov
Spätný chod
áno
Použitie
Interiér
Ovládanie
diaľkové ovládanie /je súčasťou balenia/
Svetlo
1x80W R7
Hlučnosť [dB]
52
Montáž
Na strop
Príkon [W]
46,2/26,9/14,1 W
Otáčky [min]
190/145/100 ot/min
Menovitý prúd [A]
0,201/0,188/0,152 A
Krytie [IP]
IP 24
Napájanie [V/Hz]
230V/50Hz

varianty produktuVýber z dvoch typov prepravcov (Geis SK a IN-TIME).

Doprava nad €200,-
s DPH ZDARMA!