Westinghouse Jasmine
Westinghouse Jasmine
Westinghouse Jasmine

Westinghouse Jasmine - 105 cm

Číslo tovaru: 72368
EAN: 4895105604606
Naša cena s DPH:
€213.60
Naša cena bez DPH:
€178.00
Značka: Westinghouse
Sklad Bratislava: 2 ks skladom
Centrálný sklad
(dostupnosť 3 dni):
8 ks skladom


-

Základní

popis

Nahraďte luster v miestnosti a ušetrite až 30% za energie so stropným ventilátorom so svetlom Westinghouse Jasmine!


 

DESIGN

 

Ukázka stropního ventilátoru Westinghouse JasmineStropný ventilátor v dizajne inšpirovanom barokovou architektúrou.Bohaté farby a zreteľné detaily robia tento rad veľmi populárnou.Kvalitná konštrukcia zpracovania je samozrejmosťou.Telo ventilátora je vo farbe tmavo cínového chrómu,na ktorom sú napojené 4 čepele (lopatky) vo farbe zašlého javora.Lopatky ventilátora sú vyrobené z dreva bez prelisu.To znamená, že je tento model veľmi tichý a hodí sa predovšetkým do miestnosti ako je spálňa, študovňa či pracovňa.
 

Aký je rozdiel medzi 3, 4 alebo 5 čepeľami?

Rozdiel vo výkonnosti nie je prakticky žiadny.Všetko je len o dizajne aký preferujete. Viac sa o stropných ventilátoroch dozviete v našej poradni.


 

POUŽITIE

Stropný ventilátor je vybavený spätným chodom pre letnú a zimnú prevádzku.Prepínač pre otáčanie smeru sa nachádza na tele ventilátora (na diaľkovom ovládaní nie je).


 

Leto - rotácia lopatiek 

Stropný ventilátor Westinghouse letná prevádzkaStropný ventilátor Westinghouse v letnom období fúka vzduch smerom dole a príjemne chladí. Štúdie ukazujú, že môže znížiť pocitovú teplotu v miestnosti až o 5 °C. 

Zima - rotácia lopatiek 

Stropný ventilátor Westinghouse zimná prevádzka

V zimnom období je stropný ventilátor Westinghouse schopný ušetriť energiu nastavením prevádzky na nízku rýchlosť v protismere hodinových ručičiek.Tým sa zmieša teplý vzduch pri strope s chladnejším vzduchom v spodnej časti a zahreje sa tak obytný priestor v miestnosti. Stropný ventilátor Westinghouse tak môže znížiť Vaše náklady na vykurovanie až o 30%!
                                        


 

KONŠTRUKCIA

Stropný ventilátor Westinghouse konštrukcia
Stropný ventilátor je vybavený 3-rýchlostným motorom,pre možnosť Vami regulovať rýchlosť vetraného vzduchu.Priemer 105 cm je vhodný do malej miestnosti o 15 m².Dalšie rozmery ventilátora sú na priloženom obrázku. Tento model ventilátora obsahuje integrované svetlo.
Výrobca neodporúča montáž na sádrokartonový strop.


 

Nahradenie hlavného zdroja svetla v miestnosti

Súčasťou stropného ventilátora Westinghouse Jasmine je integrované svetlo s päticou E27 o výkone 60 W.Ventilátor tak nahrádza hlavný svetelný zdroj uprostred miestnosti.Svetelný zdroj nie je súčasťou balenia.


 

OVLÁDANIE

Stropný ventilátor Westinghouse infračervené diaľkové ovládanieVentilátor je ovládaný pomocou infračerveného diaľkového ovládania,ktoré umožňuje prepínať rýchlosť otáčok,vypnutie a zapnutie ventilátora a svetla (ak je súčasťou ventilátora) a stmievač na svetlo.Infračervené ovládanie potrebuje pre svoju prevádzku dve batérie veľkosti AA (nie sú súčasťou balenia). Výhodou tohto diaľkového ovládania o proti rádiovému je bezproblémové ovládanie ventilátora do 7 metrov,nižšia obstarávacia cena a dlhá vydrž batérií.
 

Upínací systém Downrod

Stropní ventilátor Westinghouse Downrod montáž
Pri inštalácii stropného ventilátora Westinghouse s upínacím systémom " Downrod " je vždy nevyhnutná inštalácia integrovanej tyčky (v balení), prípadne je možné dokúpiť predlžovaciu tyč 30,5 cm alebo 46 cm určenú pre vysoké stropy (nájdete v príslušenstve pod technickými parametrami).Výber z dvoch typov prepravcov (Geis SK a IN-TIME).

Doprava nad €200,-
s DPH ZDARMA!