Westinghouse Industrial 78337

Westinghouse Industrial 78337 - 122 cm

Variant:
Číslo tovaru: 78337
EAN: 4895105600226
Naša cena s DPH:
€69.60
Naša cena bez DPH:
€58.00
Značka: Westinghouse
Sklad Bratislava:0 ks
Centrálný sklad
(dostupnosť 3 dni):
na dotaz


-

Základní

popis

Ušetrite až 30% za energiu so stropným ventilátorom Westinghouse Industrial!

 

DESIGN
 

Ukázka stropního ventilátoru Westinghouse Industrial bílýStropný ventilátor postavený v jednoduchom dizajne.Neutrálne farby a priamočiare spracovanie ventilátora sa hodí prakticky do každej miestnosti.Kvalitná konštrukcia zpracovania je samozrejmosťou.Telo ventilátora je v bielej farbe farbe, na ktorom sú napojené 3 čepele (lopatky) v bielej farbe.Lopatky ventilátora sú vyrobené z kvalitného plechu s prelisom.To znamená, že je tento model veľmi výkonný a hodí sa predovšetkým do hlučnejších miestnosti ako je obývacia izba, kuchyňa, šatňa či kancelária.
 

Aký je rozdiel medzi 3, 4 alebo 5 čepeľami?

Rozdiel vo výkonnosti nie je prakticky žiadny.Všetko je len o dizajne aký preferujete.


 

POUŽITIE

Stropný ventilátor je vybavený spätným chodom pre letnú a zimnú prevádzku.Prepínač pre otáčanie smeru sa nachádza na tele ventilátora (na dálkovém ovládání není).


 

Leto - rotácia lopatiek 

Stropný ventilátor Westinghouse letná prevádzkaStropný ventilátor Westinghouse v letnom období fúka vzduch smerom dole a príjemne chladí. Štúdie ukazujú, že môže znížiť pocitovú teplotu v miestnosti až o 5 °C.


 

Zima - rotácia lopatiek

Stropný ventilátor Westinghouse zimná prevádzkaV zimnom období je stropný ventilátor Westinghouse schopný ušetriť energiu nastavením prevádzky na nízku rýchlosť v protismere hodinových ručičiek.Tým sa zmieša teplý vzduch pri strope s chladnejším vzduchom v spodnej časti a zahreje sa tak obytný priestor v miestnosti. Stropný ventilátor Westinghouse tak môže znížiť Vaše náklady na vykurovanie až o 30%!                                        


 

KONŠTRUKCIA

Stropný ventilátor Westinghouse konštrukcia
Stropný ventilátor je vybavený 3-rýchlostným motorom,pre možnosť Vami regulovať rýchlosť vetraného vzduchu.Priemer 122 cm je vhodný do strednej miestnosti o 20 m².Ďalšie rozmery ventilátora sú na priloženom obrázku.Tento model ventilátora neobsahuje integrované svetlo.
 

OVLÁDANIE

Stropný ventilátor Westinghouse retiazkové ovládanie Ventilátor je ovládaný pomocou retiazky,ktorá je pripevnená k motoru v strednej časti. Pomocou zatiahnutie za retiazku prepnete chod ventilátora z vypnutého na maximálny výkon, ďalšie 3 zatiahnutie znižujú otáčky ventilátora a štvrté zatiahnutie ventilátor vypne.K ventilátoru je možné dokúpiť diaľkové ovládanie do ruky či na stenu (nájdete v príslušenstve pod technickými parametrami).

 

MONTÁŽ

Montáž stropného ventilátora Westinghouse zvládne pomocou návodu prakticky každý.Výrobca neodporúča montáž na sádrokartonový strop.
 

parametry

Príkon [W]
55/35/23W
Otáčky [min]
260/195/135 ot/min
Menovitý prúd [A]
0,23/0,19/0,18A
Akustický hluk [dB/3m]
55dB
Napájanie [V/Hz]
230/50 V/Hz

varianty produktuVýber z dvoch typov prepravcov (Geis SK a IN-TIME).

Doprava nad €200,-
s DPH ZDARMA!