Westinghouse Industrial 78263

Westinghouse Industrial 78263 - 122 cm

Variant:
Číslo tovaru: 78263
EAN: 4895105600080
Naša cena s DPH:
€111.60
Naša cena bez DPH:
€93.00
Značka: Westinghouse
Sklad Bratislava:0 ks
Centrálný sklad
(dostupnosť 3 dni):
skladom 30 a viac ks


-

Základní

popis

Ušetrite až 30% za energiu so stropným ventilátorom Westinghouse Industrial!
 

DESIGN
 

Ukázka stropního ventilátoru Westinghouse Industrial chromovýStropný ventilátor postavený v jednoduchom dizajne.Neutrálne farby a priamočiare spracovanie ventilátora sa hodí prakticky do každej miestnosti.Kvalitná konštrukcia spracovania je samozrejmosťou.Telo ventilátora je v chrómovej farbe, na ktorom sú napojené 3 čepele (lopatky) v chrómovej farbe.Lopatky ventilátora sú vyrobené z kvalitného plechu s prelisom. To znamená, že je tento model veľmi výkonný a hodí sa predovšetkým do hlučnejšej miestnosti ako je kuchyňa, šatňa či kancelária.
 

Aký je rozdiel medzi 3, 4 alebo 5 čepeľami?

Rozdiel vo výkonnosti nie je prakticky žiadny. Všetko je len o dizajne aký preferujete.


 

POUŽITIE

Stropný ventilátor je vybavený spätným chodom pre letnú a zimnú prevádzku. Prepínač pre otočenie smeru sa nachádza na na tele ventilátora (na diaľkovom ovládaní nie je).


 

Leto - rotácia lopatiek 

Stropný ventilátor Westinghouse letná prevádzkaStropný ventilátor Westinghouse v letnom období fúka vzduch smerom dole a príjemne chladí. Štúdie ukazujú, že môže znížiť pocitovú teplotu v miestnosti až o 5 °C.
 

 

Zima - rotácia lopatiek 

Stropný ventilátor Westinghouse zimná prevádzkaV zimnom období je stropný ventilátor Westinghouse schopný ušetriť energiu nastavením prevádzky na nízku rýchlosť v protismere hodinových ručičiek.Tým sa zmieša teplý vzduch pri strope s chladnejším vzduchom v spodnej časti a zahreje sa tak obytný priestor v miestnosti. Stropný ventilátor Westinghouse tak môže znížiť Vaše náklady na vykurovanie až o 30%!  

                                         

KONŠTRUKCIA

Stropný ventilátor Westinghouse konštrukcia
Stropný ventilátor je vybavený 3-rýchlostným motorom,pre možnosť Vami regulovať rýchlosť vetraného vzduchu. Priemer 122 cm je vhodný do strednej miestnosti o 20 m².Ďalšie rozmery ventilátora sú na priloženom obrázku.Tento model ventilátora neobsahuje integrované svetlo.
 

OVLÁDANIE

Stropný ventilátor Westinghouse retiazkové ovládanieVentilátor je ovládaný pomocou retiazky , ktorá je pripevnená k motoru v strednej časti. Pomocou potiahnutia za retiazku prepnete chod ventilátora z vypnutého na maximálny výkon, ďalšie 3 potiahnutia znižujú otáčky ventilátora a štvrté zatiahnutie ventilátor vypne.K ventilátoru je možné dokúpiť diaľkové ovládanie do ruky či na stenu (nájdete v príslušenstve pod technickými parametrami). 

MONTÁŽ

Montáž stropného ventilátora Westinghouse zvládne pomocou návodu prakticky každý.Výrobca neodporúča montáž na sádrokartonový strop.


 

parametry

Príkon [W]
55/35/23W
Otáčky [min]
260/195/135 ot/min
Menovitý prúd [A]
0,23/0,19/0,18A
Akustický hluk [dB/3m]
55dB
Napájanie [V/Hz]
230/50 V/Hz

varianty produktu

€111.60


Výber z dvoch typov prepravcov (Geis SK a IN-TIME).

Doprava nad €200,-
s DPH ZDARMA!