Westinghouse Industrial 72268
Westinghouse Industrial 72268

Westinghouse Industrial 72268 - 142 cm

Variant:
Číslo tovaru: 72268
EAN: 4895105605702
Naša cena s DPH:
€123.60
Naša cena bez DPH:
€103.00
Značka: Westinghouse
Sklad Bratislava: 6 ks skladom
Centrálný sklad
(dostupnosť 3 dni):
skladom 30 a viac ks


-

Základní

popis

Ušetrite až 30% za energie so stropným ventilátorom Westinghouse Industrial!
 

DESIGN
 

Ukázka stropního ventilátoru Westinghouse Industrial bílýStropný ventilátor postavený v jednoduchom dizajne.Neutrálne farby a priamočiare spracovanie ventilátora sa hodí prakticky do každej miestnosti.Kvalitná konštrukcia zpacovania je samozrejmosťou.Telo ventilátora je v bielej farbe,na ktorom sú napojené 3 čepele (lopatky) v bielej farbe. Lopatky ventilátora sú vyrobené z kvalitného plechu s prelisom.To znamená, že je tento model veľmi výkonný a hodí sa predovšetkým do hlučnejších miestnosti ako je obývacia izba, kuchyňa, šatňa či kancelária.
 

Aký je rozdiel medzi 3, 4 alebo 5 čepeľami?

Rozdiel vo výkonnosti nie je prakticky žiadny. Všetko je len o dizajne aký preferujete.


 

POUŽITIE

Stropný ventilátor je vybavený spätným chodom pre letnú a zimnú prevádzku.Prepínač pre otáčanie smeru sa nachádza na tele ventilátora (na diaľkovom ovládaní nie je).


 

Leto - rotácia lopatiek 

Stropný ventilátor Westinghouse letná prevádzkaStropný ventilátor Westinghouse v letnom období fúka vzduch smerom dole a príjemne chladí. Štúdie ukazujú, že môže znížiť pocitovú teplotu v miestnosti až o 5 °C.


 

Zima - rotácia lopatiek 

Stropný ventilátor Westinghouse zimná prevádzka

V zimnom období je stropný ventilátor Westinghouse schopný ušetriť energiu nastavením prevádzky na nízku rýchlosť v protismere hodinových ručičiek.Tým sa zmieša teplý vzduch pri strope s chladnejším vzduchom v spodnej časti a zahreje sa tak obytný priestor v miestnosti. Stropný ventilátor Westinghouse tak môže znížiť Vaše náklady na vykurovanie až o 30%!


 

                                          

KONŠTRUKCIA

Stropný ventilátor Westinghouse konštrukcia
Stropný ventilátor je vybavený 4-rýchlostným motorom,pre možnosť Vami regulovať rýchlosť vetraného vzduchu.Priemer 142 cm je vhodný do veľkej miestnosti o 25 m².Ďalšie rozmery ventilátora sú na priloženom obrázku .Tento model ventilátora neobsahuje integrované svetlo. 

OVLÁDANIE

Ovládanie na stenu Westinghouse 78800Ventilátor je ovládaný pomocou ovládača na stenu Westinghouse 78801,ktorý je súčasťou balenia. Ovládač umožňuje prepínať rýchlosť otáčok v 4 rýchlostiach a vypnutie zapnutie ventilátora.K ventilátoru je možné dokúpiť diaľkové ovládanie do ruky (nájdete v príslušenstve pod technickými parametrami).

MONTÁŽ

Montáž stropného ventilátora Westinghouse zvládne pomocou návodu prakticky každý.Výrobca neodporúča montáž na sádrokartonový strop.

 

parametry

Príkon [W]
63/40/23/10W
Otáčky [min]
250/210/150/90 ot/min
Menovitý prúd [A]
0,28/0,22/0,17/0,11A
Akustický hluk [dB/3m]
55dB
Napájanie [V/Hz]
230/50 V/Hz

varianty produktuVýber z dvoch typov prepravcov (Geis SK a IN-TIME).

Doprava nad €200,-
s DPH ZDARMA!