Westinghouse Hercules
Westinghouse Hercules
Westinghouse Hercules
Westinghouse Hercules
Westinghouse Hercules
Westinghouse Hercules
Westinghouse Hercules
Westinghouse Hercules
Westinghouse Hercules
Westinghouse Hercules

Westinghouse Hercules - 132 cm

Číslo tovaru: 78545
EAN: 4895105605313
Naša cena s DPH:
€238.80
Naša cena bez DPH:
€199.00
Značka: Westinghouse
Sklad Bratislava: 2 ks skladom
Centrálný sklad
(dostupnosť 3 dni):
skladom 30 a viac ks


-

Základní

popis

Nahraďte luster v miestnosti a ušetrite až 30% za energie so stropným ventilátorom so svetlom Westinghouse Hercules!

 

DESIGN

 

Stropný ventilátor postavený v exkluzívne hladkom a tenkom dizajne.Plné farby a spracovanie ventilátora vystihuje esenciu dnešného moderného bývania.Kvalitná konštrukcia je samozrejmosťou.Telo ventilátora je vo farbe brúseného niklu,na ktorom je pripojených 5 čepelí (lopatiek) vo farbe bukového dreva z jednej strany a z druhej vo farbe zašlého javora (lopatky sú dvojfarebné).Lopatky ventilátora sú vyrobené z dreva bez prelisu.To znamená, že je tento model veľmi tichý a hodí sa predovšetkým do miestnosti ako je spálňa, študovňa či pracovňa.

 

 

Aký je rozdiel medzi 3, 4 alebo 5 čepeľami?

Rozdiel vo výkonnosti nie je prakticky žiadny.Všetko je len o dizajne aký preferujete. Viac sa o stropných ventilátoroch dozviete v našej poradni.


 

POUŽITIE

Stropný ventilátor je vybavený spätným chodom pre letnú a zimnú prevádzku.Prepínač pre otáčanie smeru sa nachádza na tele ventilátora (na diaľkovom ovládaní nie je).


 

Leto - rotácia lopatiek 

Stropný ventilátor Westinghouse letná prevádzkaStropný ventilátor Westinghouse v letnom období fúka vzduch smerom dole a príjemne chladí. Štúdie ukazujú, že môže znížiť pocitovú teplotu v miestnosti až o 5 °C.


 

Zima - rotácia lopatiek

Stropný ventilátor Westinghouse zimná prevádzka

V zimnom období je stropný ventilátor Westinghouse schopný ušetriť energiu nastavením prevádzky na nízku rýchlosť v protismere hodinových ručičiek.Tým sa zmieša teplý vzduch pri strope s chladnejším vzduchom v spodnej časti a zahreje sa tak obytný priestor v miestnosti. Stropný ventilátor Westinghouse tak môže znížiť Vaše náklady na vykurovanie až o 30%!                                        


 

KONŠTRUKCIA

Stropný ventilátor Westinghouse konštrukcia
Stropný ventilátor je vybavený 3-rýchlostným motorom,pre možnosť Vami regulovať rýchlosť vetraného vzduchu.Priemer 132 cm je vhodný do veľkej miestnosti o 25 m².Ďalšie rozmery ventilátora sú na priloženom obrázku. Tento model ventilátora obsahuje integrované svetlo.
Výrobca neodporúča montáž na sádrokartonový strop. 

Nahradenie hlavného zdroja svetla v miestnosti


Súčasťou stropného ventilátora Westinghouse Hercules je integrované svetlo s päticou R7 s výkonom 80 W
.Ventilátor tak nahrádza hlavný svetelný zdroj uprostred miestnosti. Svetelný zdroj je súčasťou balenia. 


OVLÁDANIE

Stropný ventilátor Westinghouse retiazkové ovládanie ventilátor je ovládaný pomocou retiazky,ktorá je pripevnená k motoru v strednej časti. Pomocou zatiahnutia za retiazku prepnete chod ventilátora z vypnutého na maximálny výkon, ďalšie 3 zatiahnutia znižujú otáčky ventilátora a štvrté zatiahnutie ventilátor vypne.K ventilátoru je možné dokúpiť diaľkové ovládanie do ruky či na stenu (nájdete v príslušenstve pod technickými parametrami).


 

Upínací systém Dual Mount

Stropný ventilátor Westinghouse Dual Mount montáž Pri inštalácii stropného ventilátora Westinghouse s upínacím systémom" Dual Mount "je možné použiť montážnu tyčku, ktorá je súčasťou balenia, ale stropný ventilátor môže byť inštalovaný aj bez tyčky a tým znížiť inštalačnú výšku (vhodné u nízkeho stropu). Pri požiadavke na vysokú inštalačnú výšku ventilátora je možné dokúpiť predlžovaciu tyč 30,5 cm alebo 46 cm určenú pre vysoké stropy (nájdete v príslušenstve pod technickými parametrami).

parametry

Životnosť
10 rokov
Spätný chod
áno
Použitie
Domové
Certifikačné značky
CE
Ovládanie
retiazkové
Svetlo
1x80W R7
Montáž
Na strop
Materiál
Kov, drevo, plast, oceľ
Priemer
132 cm
Hmotnosť [kg]
8,3 kg
Príkon [W]
60/41/28
Menovitý prúd [A]
0,26/0,18/0,12A
Akustický hluk [dB/3m]
52dB
Krytie [IP]
24
Napájanie [V/Hz]
230/50


Výber z dvoch typov prepravcov (Geis SK a IN-TIME).

Doprava nad €200,-
s DPH ZDARMA!