Westinghouse Havanna
Westinghouse Havanna
Westinghouse Havanna
Westinghouse Havanna

Westinghouse Havanna - 132 cm

Číslo tovaru: 72546
EAN: 4895105604859
Naša cena s DPH:
€237.60
Naša cena bez DPH:
€198.00
Značka: Westinghouse
Sklad Bratislava: 2 ks skladom
Centrálný sklad
(dostupnosť 3 dni):
skladom 30 a viac ks


-

Základní

popis

Nahraďte luster v miestnosti a ušetrite až 30% za energiu so stropným ventilátorom so svetlom Westinghouse Havanna.

 

DESIGN
 

Stropný ventilátor postavený v exkluzívne hladkom a tenkom dizajne.Plné farby a spracovanie ventilátora vystihuje esenciu dnešného moderného bývania.Kvalitná konštrukcia je samozrejmosťou.Telo ventilátora je vo farbe brúseného hliníka, na ktorom je napojených 5 čepelí (lopatiek) v striebornej farbe z jednej strany a z druhej vo farbe grafitu (lopatky sú dvojfarebné).Lopatky ventilátora sú vyrobené z dreva bez prelisu . To znamená, že je tento model veľmi tichý a hodí sa predovšetkým do miestnosti ako je spálne, študovňa či pracovňa.

 

 

Aký je rozdiel medzi 3, 4 alebo 5 čepeľami?

Rozdiel vo výkonnosti nie je prakticky žiadny.Všetko je len o dizajne aký preferujete. Viac sa o stropných ventilátoroch dozviete v našej poradni.

 

POUŽITIE

Stropný ventilátor je vybavený spätným chodom pre letnú a zimnú prevádzku.Prepínač pre otáčenia smeru sa nachádza na tele ventilátora(na diaľkovom ovládaní nie je).


 

Leto - rotácia lopatiek 

Stropní ventilátor Westinghouse letní provozStropný ventilátor Westinghouse v letnom období fúka vzduch smerom dole a príjemne chladí. Štúdie ukazujú, že môže znížiť pocitovú teplotu v miestnosti až o 5 °C.


 

Zima - rotácia lopatiek 

Stropní ventilátor Westinghouse zimní provoz

 
V zimnom období je stropný ventilátor Westinghouse schopný ušetriť energiu nastavením prevádzky na nízku rýchlosť v protismere hodinových ručičiek.Tým sa zmieša teplý vzduch pri strope s chladnejším vzduchom v spodnej časti a zahreje sa tak obytný priestor v miestnosti. Stropný ventilátor Westinghouse tak môže znížiť Vaše náklady na vykurovanie až o 30%!


 

                                         

KONŠTRUKCIA

Stropní ventilátor Westinghouse konstrukce
Stropný ventilátor je vybavený 3-rýchlostným motorom,pre možnosť Vami regulovať rýchlosť vetraného vzduchu.Priemer 132 cm je vhodný do veľkej miestnosti o 25 m².Ďalšie rozmery ventilátora sú na priloženom obrázku. Tento model ventilátora obsahuje integrované svetlo.Výrobca neodporúča montáž na sádrokartonový strop.
 

Nahradenie hlavného zdroja svetla v miestnosti
 

Súčasťou stropného ventilátora Westinghouse Havanna je integrované svetlo s päticou R7 s výkonom 80 W.Ventilátor tak nahrádza hlavný svetelný zdroj uprostred miestnosti. Svetelný zdroj je súčasťou balenia . 

OVLÁDANIE

 

 Stropný ventilátor Westinghouse infračervené diaľkové ovládanie Ventilátor je ovládaný pomocou infračerveného diaľkového ovládania,ktoré umožňuje prepínať rýchlosť otáčok, vypnutie a zapnutie ventilátora a svetla (ak je súčasťou ventilátora) a stmievača na svetlo . Infračervené ovládanie potrebuje pre svoju prevádzku dve batérie veľkosti AA (nie sú súčasťou balenia). Výhodou tohto diaľkového ovládania o proti rádiovému je bezproblémové ovládanie ventilátora do 7 metrov,nižšia obstarávacia cena a dlhá vydrž batérií.

  

Upínací systém Downrod

Stropný ventilátor Westinghouse Downrod montáž
Pri inštalácii stropného ventilátora Westinghouse s upínacím systémom " Downrod " je vždy nevyhnutná inštalácia integrovanej tyčky (v balení), prípadne je možné dokúpiť predlžovaciu tyč 30,5 cm alebo 46 cm určenú pre vysoké stropy (nájdete v príslušenstve pod technickými parametrami).

Zákazníci, ktorý si kúpili tento tovar, objednávali tiež...Výber z dvoch typov prepravcov (Geis SK a IN-TIME).

Doprava nad €200,-
s DPH ZDARMA!