Westinghouse Cyclone
Westinghouse Cyclone

Westinghouse Cyclone - 132 cm

Variant:
Číslo tovaru: 78370
EAN: 4895105600677
Naša cena s DPH:
€134.40
Naša cena bez DPH:
€112.00
Značka: Westinghouse
Sklad Bratislava: 2 ks skladom
Centrálný sklad
(dostupnosť 3 dni):
skladom 30 a viac ks


-

Základní

popis

Ušetrite až 30% za energiu so stropným ventilátorom Westinghouse Cyclone!

 

DESIGN
 

Ukázka stropního ventilátoru Westinghouse CycloneStropný ventilátor postavený v klasickom dizajne s jemnými jednoduchými farbami - dizajn ktorý nezostarne. Telo ventilátora je vo farbe brúsenej ocele,na ktorom je napojených 5 čepelí (lopatiek) v čiernej farbe z jednej strany a z druhej v čiernej farbe so striebornými pruhmi.Lopatky ventilátora sú vyrobené z dreva bez prelisu . To znamená, že je tento model veľmi tichý a hodí sa predovšetkým do miestnosti ako je spálňa, študovňa či pracovňa.

 

Aký je rozdiel medzi 3, 4 alebo 5 čepeľami?

Rozdiel vo výkonnosti nie je prakticky žiadny.Všetko je len o dizajne aký preferujete.


 

POUŽITIE

Stropný ventilátor je vybavený spätným chodom pre letnú a zimnú prevádzku.Prepínač pre otočenie smeru sa nachádza na na tele ventilátora (na diaľkovom ovládaní nie je).


 

Leto - rotácia lopatiek 

Stropný ventilátor Westinghouse letná prevádzkaStropný ventilátor Westinghouse v letnom období fúka vzduch smerom dole a príjemne chladí. Štúdie ukazujú, že môže znížiť pocitovú teplotu v miestnosti až o 5 °C.


 

Zima - rotácia lopatiek 

Stropný ventilátor Westinghouse zimná prevádzka

V zimnom období je stropný ventilátor Westinghouse schopný ušetriť energiu nastavením prevádzky na nízku rýchlosť v protismere hodinových ručičiek.Tým sa zmieša teplý vzduch pri strope s chladnejším vzduchom v spodnej časti a zahreje sa tak obytný priestor v miestnosti. Stropný ventilátor Westinghouse tak môže znížiť Vaše náklady na vykurovanie až o 30%!
                                        


 

KONŠTRUKCIA

Stropný ventilátor Westinghouse konštrukciaStropný ventilátor je vybavený 3-rýchlostným motorom,pre možnosť Vami regulovať rýchlosť vetraného vzduchu. Tento model je bez integrovaného svetla.Priemer 132 cm je vhodný do veľkej miestnosti o 25 m².Ďalšie rozmery ventilátora sú na priloženom obrázku.Tento model neobsahuje integrované svetlo.
 

OVLÁDANIE

Stropný ventilátor Westinghouse retiazkové ovládanieVentilátor je ovládaný pomocou retiazky,ktorá je pripevnená k motoru v strednej časti. Pomocou zatiahnutia za retiazku prepnete chod ventilátora z vypnutého na maximálny výkon, ďalšie 3 zatiahnutia znižujú otáčky ventilátora a štvrté zatiahnutia ventilátor vypne.K ventilátoru je možné dokúpiť diaľkové ovládanie do ruky či na stenu (nájdete v príslušenstve pod technickými parametrami).
 

MONTÁŽ
 

Montáž stropného ventilátora Westinghouse zvládne pomocou návodu prakticky každý.Výrobca neodporúča montáž na sádrokartonový strop. 

Upínací systém Dual Mount

Stropný ventilátor Westinghouse Dual Mount montážPri inštalácii stropného ventilátora Westinghouse s upínacím systémom " Dual Mount " je možné použiť montážnu tyčku, ktorá je súčasťou balenia, ale stropný ventilátor môže byť inštalovaný aj bez tyčky a tým znížiť inštalačnú výšku (vhodné u nízkeho stropu) . Pri požiadavke na vysokú inštalačnú výšku ventilátora je možné dokúpiť predlžovaciu tyč 30,5 cm alebo 46 cm určené pre vysoké stropy (nájdete v príslušenstve pod technickými parametrami).

parametry

Príkon [W]
58/40/26W
Otáčky [min]
180/130/80 ot/min.
Menovitý prúd [A]
0,25/0,18/0,12A
Akustický hluk [dB/3m]
52dB
Napájanie [V/Hz]
230/50 V/Hz

varianty produktuVýber z dvoch typov prepravcov (Geis SK a IN-TIME).

Doprava nad €200,-
s DPH ZDARMA!