Westinghouse Combo
Westinghouse Combo

Westinghouse Combo - 132 cm

Variant:
Číslo tovaru: 78006
EAN: 4895105608628
Naša cena s DPH:
€235.20
Naša cena bez DPH:
€196.00
Značka: Westinghouse
Sklad Bratislava:0 ks
Centrálný sklad
(dostupnosť 3 dni):
3 ks skladompopis

Nahraďte luster v miestnosti a ušetrite 30% za energie so stropným ventilátorom so svetlom Westinghouse Combo.

 

 

DESIGN
 

Stropný ventilátor postavený v exkluzívne hladkom a tenkom dizajne. Plné farby a spracovanie ventilátora vystihuje esenciu dnešného moderného bývania. Kvalitná konštrukcia je samozrejmosťou.Telo ventilátora je vo farbe saténový  chrómna ktoré sú napojené čepele (lopatky) vo farbe orech a z druhej strany vo farbe katalpa (lopatky sú dvojfarebné)Lopatky ventilátora sú vyrobené z dreva.To znamená,že je tento model veľmi tichý a hodí sa predovšetkým do miestnosti ako je študovňa, pracovňa,obývacia izba.

 

 

 Aký je rozdiel medzi 3, 4 alebo 5 čepeľami?

Rozdiel vo výkonnosti nie je prakticky žiadny.Všetko je len o dizajne aký preferujete. Viac sa o stropných ventilátoroch dozviete v našej poradni.


 

POUŽITIE

Stropný ventilátor je vybavený spätným chodom pre letnú a zimnú prevádzku.Prepínač pre točenie smeru sa nachádza na tele ventilátora (na diaľkovom ovládaní nie je).


 

Leto - rotácia lopatiek 

Stropní ventilátor Westinghouse letní provoz

Stropný ventilátor Westinghouse v letnom období fúka vzduch smerom dole a príjemne chladí. Štúdie ukazujú, že môže znížiť pocitovú teplotu v miestnosti až o 5 °C.
 

 

 


 

Zima - rotácia lopatiek

Stropní ventilátor Westinghouse zimní provozV zimnom období je stropný ventilátor Westinghouse schopný ušetriť energiu nastavením prevádzky na nízku rýchlosť v protismere hodinových ručičiek.Tým sa zmieša teplý vzduch pri strope s chladnejším vzduchom v spodnej časti a zahreje sa tak obytný priestor v miestnosti. Stropný ventilátor Westinghouse tak môže znížiť Vaše náklady na vykurovanie až o 30%!

 

 


 

                         
                                        
KONŠTRUKCIA

Stropní ventilátor Westinghouse konstrukce
Stropný ventilátor je vybavený 3-rýchlostným motorom,pre možnosť Vami regulovať rýchlosť vetraného vzduchu.Priemer 132 cm je vhodný do miestnosti o 25 m2.Ďalšie rozmery ventilátora na priloženom obrázku. Tento model ventilátora obsahuje integrované svetlo.Výrobca neodporúča montáž na sádrokartonový strop. 

Nahradenie hlavného zdroja svetla v miestnosti

Súčasťou stropného ventilátora Westinghouse Combo je integrované svetlo E27 o výkone 2x 11 W.Ventilátor tak nahrádza hlavný svetelný zdroj uprostred miestnosti. Svetelný zdroj je súčasťou balenia.
OVLÁDANIE

Stropní ventilátor Westinghouse řetízkové ovládání

Ovládanie ventilátora je pomocou infračerveného diaľkového ovládača ktorý je súčasťou balenia.

 

 
Upínací systém downrod

Stropní ventilátor Westinghouse Dual Mount montážPri inštalácii stropného ventilátora Westinghouse s upínacím systémom "downrod" je možné použiť montážnu tyčku, ktorá je súčasťou balenia,Pri požiadavke na vysokú inštalačnú výšku ventilátora je možné dokúpiť predlžovaciu tyč 30,5 cm alebo 46 cm určené pre vysoké stropy (nájdete v príslušenstve pod technickými parametrami). 

parametry

Sklon lopatiek
12 °
Materiál
Kov, drevo, plast, oceľ
Priemer
132 cm
Hmotnosť [kg]
8,4
Príslušenstvo
diaľkové ovládanie /infra/
Životnosť
10 rokov
Spätný chod
áno
Použitie
Interiér
Výkon motora [W]
2x 11 W E27
Certifikačné značky
CE
Hlučnosť [dB]
52
Montáž
Na strop
Príkon [W]
65/15/9 W
Otáčky [min]
190/90/60 ot/min
Menovitý prúd [A]
0,36/0,289/0,232 A
Krytie [IP]
IP 24
Napájanie [V/Hz]
230V/50Hz

varianty produktu

€235.20


Výber z dvoch typov prepravcov (Geis SK a IN-TIME).

Doprava nad €200,-
s DPH ZDARMA!