Westinghouse Celestia
Westinghouse Celestia
Westinghouse Celestia

Westinghouse Celestia - 112 cm

Číslo tovaru: 72530
EAN: 4895105604811
Naša cena s DPH:
€253.20
Naša cena bez DPH:
€211.00
Značka: Westinghouse
Sklad Bratislava:0 ks
Centrálný sklad
(dostupnosť 3 dni):
skladom 10 a viac ks


-

Základní

popis

Nahraďte luster v miestnosti a ušetrite až 30% za energiu so stropným ventilátorom so svetlom Westinghouse Celestia!

 

DESIGN
 

Ukázka stropního ventilátoru Westinghouse CelestiaStropný ventilátor postavený v exkluzívne hladkom a tenkom dizajne . Plné farby a spracovanie ventilátora vystihuje esenciu dnešného moderného bývania . Kvalitná konštrukcia je samozrejmosťou. Telo ventilátora je v chrómovej farbe,na ktorom sú napojené 3 čepele (lopatky) vo farbe wenge.Lopatky ventilátora sú vyrobené z dreva bez prelisu.To   znamená, že je tento model veľmi tichý a hodí sa predovšetkým do miestnosti ako je spálňa, študovňa či pracovňa.
 

Aký je rozdiel medzi 3, 4 alebo 5 čepeľami?

Rozdiel vo výkonnosti nie je prakticky žiadny.Všetko je len dizajne aký preferujete. Viac sa o stropných ventilátoroch dozviete v našej poradni.


 

POUŽITIE

Stropný ventilátor je vybavený spätným chodom pre letnú a zimnú prevádzku.Prepínač pre otočenie smeru sa nachádza na tele ventilátora (na diaľkovom ovládaní nie je).


 

Leto - rotácia lopatiek 

Stropný ventilátor Westinghouse letná prevádzka

Stropný ventilátor Westinghouse v letnom období fúka vzduch smerom dole a príjemne chladí. Štúdie ukazujú, že môže znížiť pocitovú teplotu v miestnosti až o 5 °C.
 


 


 

Zima - rotácia lopatiek 

Stropný ventilátor Westinghouse zimná prevádzka

V zimnom období je stropný ventilátor Westinghouse schopný ušetriť energiu nastavením prevádzky na nízku rýchlosť v protismere hodinových ručičiek.Tým sa zmieša teplý vzduch pri strope s chladnejším vzduchom v spodnej časti a zahreje sa tak obytný priestor v miestnosti. Stropný ventilátor Westinghouse tak môže znížiť Vaše náklady na vykurovanie až o 30%!


 

                                        
 

KONŠTRUKCIA

Stropný ventilátor Westinghouse konštrukcia
Stropný ventilátor je vybavený 3-rýchlostným motorom,pre možnosť Vami regulovať rýchlosť vetraného vzduchu.Priemer 112 cm je vhodný do menšej miestnosti o 15 m². Ďalšie rozmery ventilátora sú na priloženom obrázku.Tento model ventilátora obsahuje integrované svetlo.Výrobca neodporúča montáž na sádrokartonový strop.
 

Nahradenie hlavného zdroja svetla v miestnosti
 

Súčasťou stropného ventilátora Westinghouse Celestia II je integrované svetlo s päticou E27 3U výkone 2x 11 W.Ventilátor tak nahrádza hlavný svetelný zdroj uprostred miestnosti. Svetelný zdroj je súčasťou balenia. 

OVLÁDANIE

 

Stropný ventilátor Westinghouse infračervené diaľkové ovládanieVentilátor je ovládaný pomocou infračerveného diaľkového ovládania , ktoré umožňuje prepínať rýchlosť otáčok, vypnutie a zapnutie ventilátora a svetla (ak je súčasťou ventilátora) a stmievač na svetlo . Infračervené ovládanie potrebuje pre svoju prevádzku dve batérie veľkosti AA (nie sú súčasťou balenia). Výhodou tohto diaľkového ovládania oproti rádiovému je bezproblémové ovládanie ventilátora do 7 metrov , nižšia obstarávacia cena a dlhá vydrž batérií.

 

Upínací systém Hugger

Pri inštalácii stropného ventilátora Westinghouse s upínacím systémom " Hugger " nie je možné použiť predlžovaciu tyč. Ventilátor je špeciálne skonštruovaný pre nízke stropy.

parametry

Životnosť
10 rokov
Spätný chod
Ano
Použitie
Interiér
Certifikačné značky
CE
Ovládanie
Infračervené ovládanie
Svetlo
2x 11W E27 3U
Hlučnosť [dB]
48 dB
Sklon lopatiek
12 °
Materiál
Kov, drevo, plast, ocel
Priemer
112 cm
Otáčky [min]
225/150/65 ot/min
Menovitý prúd [A]
0,23/0,15/0,1 A
Akustický hluk [dB/3m]
48 dB
Krytie [IP]
IP24
Napájanie [V/Hz]
230/50

Zákazníci, ktorý si kúpili tento tovar, objednávali tiež...Výber z dvoch typov prepravcov (Geis SK a IN-TIME).

Doprava nad €200,-
s DPH ZDARMA!