Westinghouse Bendan
Westinghouse Bendan
Westinghouse Bendan

Westinghouse Bendan - 132 cm matný chróm/wenge

Variant:
Číslo tovaru: 72557
EAN: 4895105604880
Naša cena s DPH:
€222.00
Naša cena bez DPH:
€185.00
Značka: Westinghouse
Sklad Bratislava: 2 ks skladom
Centrálný sklad
(dostupnosť 3 dni):
skladom 30 a viac ks


-

Základní

popis

Nahraďte luster v miestnosti a ušetrite 30% za energie so stropným ventilátorom so svetlom Westinghouse Bendan.


 

DESIGN

Ukázka stropního ventilátoru Westinghouse Airplane IIStropný ventilátor postavený v klasickom dizajne s jemnými jednoduchými farbami - dizajn ktorý nezostarne. Vďaka prevedeniu ako klasická lietadlová vrtuľa vytvára originálnu atmosféru. Kvalitná konštrukcia zpacovaná je samozrejmosťou. Telo ventilátora je vo farbe matný chróm, na ktoré sú napojené 5 čepelí (lopatky) vo wenge farbe.Lopatky ventilátora sú vyrobené z dreva bez prelisu. To znamená, že je tento model veľmi tichý a hodí sa predovšetkým do miestnosti ako je spálňa, študovňa či pracovňa.

 
Aký je rozdiel medzi 3, 4 alebo 5 čepeľami?

Rozdiel vo výkonnosti nie je prakticky žiadny.Všetko je len o dizajne aký preferujete. Viac sa o stropných ventilátoroch dozviete v našej poradni.


 

POUŽITIE

Stropný ventilátor je vybavený spätným chodom pre letnú a zimnú prevádzku.Prepínač pre točenie smeru sa nachádza na tele ventilátora (na diaľkovom ovládaní nie je).


 

Leto - rotácia lopatiek

Stropní ventilátor Westinghouse letní provozStropný ventilátor Westinghouse v letnom období fúka vzduch smerom dole a príjemne chladí. Štúdie ukazujú, že môže znížiť pocitovú teplotu v miestnosti až o 5 °C.

 

  

Zima - rotácia lopatiek 

Stropní ventilátor Westinghouse zimní provoz

V zimnom období je stropný ventilátor Westinghouse schopný ušetriť energiu nastavením prevádzky na nízku rýchlosť v protismere hodinových ručičiek.Tým sa zmieša teplý vzduch pri strope s chladnejším vzduchom v spodnej časti a zahreje sa tak obytný priestor v miestnosti. Stropný ventilátor Westinghouse tak môže znížiť Vaše náklady na vykurovanie až o 30%!

 


                                        

 


 

KONŠTRUKCIA

Stropní ventilátor Westinghouse konstrukce
Stropný ventilátor je vybavený 3-rýchlostným motorom,pre možnosť Vami regulovať rýchlosť vetraného vzduchu. Priemer 132 cm je vhodný do miestnosti o 25m2. Ďalšie rozmery ventilátora na priloženom obrázku. Tento model ventilátora obsahuje integrované svetlo.Výrobca neodporúča montáž na sádrokartonový strop. 

Nahradenie hlavného zdroja svetla v miestnosti
 

Súčasťou stropného ventilátora Westinghouse Bendan je integrované svetlo s päticou R7 s výkonom 80 W.Ventilátor tak nahrádza hlavný svetelný zdroj uprostred miestnosti. Svetelný zdroj je súčasťou balenia.
 


 

OVLÁDANIE

Stropní ventilátor Westinghouse řetízkové ovládání

Ovládanie ventilátora je pomocou infračerveného diaľkového ovládača ktorý je súčasťou balenia.

 

 
 

Upínací systém downrod

Stropní ventilátor Westinghouse Dual Mount montážPri inštalácii stropného ventilátora Westinghouse s upínacím systémom "downrod" je možné použiť montážnu tyčku, ktorá je súčasťou balenia,Pri požiadavke na vysokú inštalačnú výšku ventilátora je možné dokúpiť predlžovaciu tyč 30,5 cm alebo 46 cm určené pre vysoké stropy (nájdete v príslušenstve pod technickými parametrami).

parametry

Životnosť
10 rokov
Spätný chod
áno
Použitie
Interiér
Certifikačné značky
CE
Ovládanie
diaľkové ovládanie /je súčasťou balenia/
Svetlo
R7 80W
Montáž
Na strop
Sklon lopatiek
12°
Materiál
Kov, drevo, plast, oceľ
Priemer
132 cm
Príslušenstvo
diaľkové ovládanie /infra/
Príkon [W]
60/35/20W
Otáčky [min]
175/124/80 ot/min
Menovitý prúd [A]
0,25/0,29/0,26A
Akustický hluk [dB/3m]
52dB
Napájanie [V/Hz]
230/50

varianty produktuVýber z dvoch typov prepravcov (Geis SK a IN-TIME).

Doprava nad €200,-
s DPH ZDARMA!