Westinghouse Alloy
Westinghouse Alloy
Westinghouse Alloy

Westinghouse Alloy - 105 cm

Číslo tovaru: 78764
EAN: 4895105608055
Naša cena s DPH:
€104.40
Naša cena bez DPH:
€87.00
Značka: Westinghouse
Sklad Bratislava:0 ks
Centrálný sklad
(dostupnosť 3 dni):
skladom 10 a viac ks


-

Základní

popis

Nahraďte luster v miestnosti a ušetrite 30% za energie so stropným ventilátorom so svetlom Westinghouse Alloy.

 

 

DESIGN
 

Ukázka stropního ventilátoru Westinghouse Airplane IIStropný ventilátor postavený v klasickom dizajne s jemnými jednoduchými farbami - dizajn ktorý nezostarne. Vďaka prevedeniu ako klasická lietadlová vrtuľa vytvára originálnu atmosféru. Kvalitná konštrukcia zpacovaná je samozrejmosťou. Telo ventilátora je vo farbe kovovo šedá, na ktorom sú napojené 3 čepele (lopatky) v čiernej farbe z jednej strany az druhej vo farbe grafitu (lopatky sú dvojfarebné).Lopatky ventilátora sú vyrobené z dreva bez prelisu. To znamená, že je tento model veľmi tichý a hodí sa predovšetkým do miestnosti ako je spálňa, študovňa či pracovňa.

 
 

Aký je rozdiel medzi 3, 4 alebo 5 čepeľami?

Rozdiel vo výkonnosti nie je prakticky žiadny. Všetko je len o dizajne aký preferujete. Viac sa o stropných ventilátoroch dozviete v našej poradni. 

POUŽITIE

Stropný ventilátor je vybavený spätným chodom pre letnú a zimnú prevádzku.Prepínač pre točenie smeru sa nachádza na tele ventilátora (na diaľkovom ovládaní nie je).


 

Leto - rotácia lopatiek

Stropní ventilátor Westinghouse letní provozStropný ventilátor Westinghouse v letnom období fúka vzduch smerom dole a príjemne chladí. Štúdie ukazujú, že môže znížiť pocitovú teplotu v miestnosti až o 5 °C.

 


 


 

Zima - rotácia lopatiek 

Stropní ventilátor Westinghouse zimní provoz

V zimnom období je stropný ventilátor Westinghouse schopný ušetriť energiu nastavením prevádzky na nízku rýchlosť v protismere hodinových ručičiek.Tým sa zmieša teplý vzduch pri strope s chladnejším vzduchom v spodnej časti a zahreje sa tak obytný priestor v miestnosti. Stropný ventilátor Westinghouse tak môže znížiť Vaše náklady na vykurovanie až o 30%!

 

 


 


                                        
KONŠTRUKCIA

Stropní ventilátor Westinghouse konstrukce
Stropný ventilátor je vybavený 3-rýchlostným motorom, pre možnosť Vami regulovať rýchlosť vetraného vzduchu. Priemer 105 cm je vhodný do malej miestnosti o 15 . Ďalšie rozmery ventilátora na priloženom obrázku.Tento model ventilátora obsahuje integrované svetlo.Výrobca neodporúča montáž na sádrokartonový strop.
 

Nahradenie hlavného zdroja svetla v miestnosti

Súčasťou stropného ventilátora Westinghouse Alloy je integrované svetlo 1x80W R7 (je súčasťou).Ventilátor tak nahrádza hlavný svetelný zdroj uprostred miestnosti. Svetelný zdroj je súčasťou balenia.
 

OVLÁDANIE

Stropní ventilátor Westinghouse řetízkové ovládáníVentilátor je ovládaný pomocou retiazky, ktorá je pripevnená k motoru v strednej časti. Pomocou zatiahnutia za retiazku prepnete chod ventilátora z vypnutého na maximálny výkon, ďalšie 3 zatiahnutia znižujú otáčky ventilátora a štvrté zatiahnutie ventilátor vypne.K ventilátoru je možné dokúpiť diaľkové ovládanie do ruky či na stenu (nájdete v príslušenstve pod technickými parametrami).

  

 

Upínací systém Downrod

Stropní ventilátor Westinghouse Dual Mount montážJednoduchá montáž vďaka upínaciemu systému downrod. Výhodou tohto upínacieho systému je že sa bez problému použiť v miestnostiach s vyššími stropmi. Je nutné použiť predlžovaciu tyč ktorá je súčasťou balenia. Pri požiadavke na vysokú inštalačnú výšku ventilátora je možné dokúpiť predlžovaciu tyč 30,5 cm alebo 46 cm určené pre vysoké stropy (nájdete v príslušenstve pod technickými parametrami).

parametry

Materiál
Kov, drevo, plast, oceľ
Priemer
Ø105cm
Hmotnosť [kg]
6.5
Spätný chod
áno
Použitie
Interiér
Certifikačné značky
CE
Ovládanie
retiazkové
Svetlo
1x80W R7
Montáž
Na strop
Príkon [W]
47,4/33,8/33W
Otáčky [min]
218/158/110 ot/min
Menovitý prúd [A]
0,214/0,149/0,15A
Akustický hluk [dB/3m]
45dB
Napájanie [V/Hz]
230/50 V/Hz


Výber z dvoch typov prepravcov (Geis SK a IN-TIME).

Doprava nad €200,-
s DPH ZDARMA!