Westinghouse Airplane II
Westinghouse Airplane II
Westinghouse Airplane II

Westinghouse Airplane II - 105 cm

Číslo tovaru: 78655
EAN: 4895105605269
Naša cena s DPH:
€99.60
Naša cena bez DPH:
€83.00
Značka: Westinghouse
Sklad Bratislava:0 ks
Centrálný sklad
(dostupnosť 3 dni):
na dotaz


-

Základní

popis

Nahraďte luster v miestnosti a ušetrite 30% za energie so stropným ventilátorom so svetlom Westinghouse Airplane II.

 

DESIGN
 

Ukázka stropního ventilátoru Westinghouse Airplane IIStropný ventilátor postavený v klasickom dizajne s jemnými jednoduchými farbami - dizajn ktorý nezostarne. Vďaka prevedeniu ako klasická lietadlová vrtuľa vytvára originálnu atmosféru.Kvalitná konštrukcia zpacovaná je samozrejmosťou.Telo ventilátora je vo farbe brúsený nikel,na ktoré sú napojené 3 čepele (lopatky) vo farbe buk z jednej strany az druhej vo farbe zašlého javora (lopatky sú dvojfarebné).Lopatky ventilátora sú vyrobené z dreva bez prelisu. To znamená, že je tento model veľmi tichý a hodí sa predovšetkým do miestnosti ako je spálňa, študovňa či pracovňa.

 
 

Aký je rozdiel medzi 3, 4 alebo 5 čepeľami?

Rozdiel vo výkonnosti nie je prakticky žiadny. Všetko je len o dizajne aký preferujete. Viac sa o stropných ventilátoroch dozviete v našej poradni.

 

 

POUŽITIE

Stropný ventilátor je vybavený spätným chodom pre letnú a zimnú prevádzku.Prepínač pre točenie smeru sa nachádza na tele ventilátora (na diaľkovom ovládaní nie je). 

Leto - rotácia lopatiek 

Stropní ventilátor Westinghouse letní provozStropný ventilátor Westinghouse v letnom období fúka vzduch smerom dole a príjemne chladí. Štúdie ukazujú, že môže znížiť pocitovú teplotu v miestnosti až o 5 °C.

 

 
 

Zima - rotácia lopatiek 

Stropní ventilátor Westinghouse zimní provoz

V zimnom období je stropný ventilátor Westinghouse schopný ušetriť energiu nastavením prevádzky na nízku rýchlosť v protismere hodinových ručičiek.Tým sa zmieša teplý vzduch pri strope s chladnejším vzduchom v spodnej časti a zahreje sa tak obytný priestor v miestnosti. Stropný ventilátor Westinghouse tak môže znížiť Vaše náklady na vykurovanie až o 30%!

 


                                         

KONŠTRUKCIA

Stropní ventilátor Westinghouse konstrukce
Stropný ventilátor je vybavený 3-rýchlostným motorom,pre možnosť Vami regulovať rýchlosť vetraného vzduchu.Priemer 105 cm je vhodný do malej miestnosti o 15 . Ďalšie rozmery ventilátora na priloženom obrázku. Tento model ventilátora obsahuje integrované svetlo.Výrobca neodporúča montáž na sádrokartonový strop. 

Nahradenie hlavného zdroja svetla v miestnosti

Súčasťou stropného ventilátora Westinghouse Airplane II je integrované svetlo s päticou G9 s výkonom 40 W. Ventilátor tak nahrádza hlavný svetelný zdroj uprostred miestnosti. Svetelný zdroj je súčasťou balenia.

 

 

OVLÁDANIE

Stropní ventilátor Westinghouse řetízkové ovládáníVentilátor je ovládaný pomocou retiazky, ktorá je pripevnená k motoru v strednej časti. Pomocou zatiahnutia za retiazku prepnete chod ventilátora z vypnutého na maximálny výkon, ďalšie 3 zatiahnutia znižujú otáčky ventilátora a štvrté zatiahnutie ventilátor vypne.K ventilátoru je možné dokúpiť diaľkové ovládanie do ruky či na stenu (nájdete v príslušenstve pod technickými parametrami).

 


 

 

Upínací systém Dual Mount

Stropní ventilátor Westinghouse Dual Mount montážPri inštalácii stropného ventilátora Westinghouse s upínacím systémom "Dual Mount" je možné použiť montážnu tyčku, ktorá je súčasťou balenia, ale stropný ventilátor môže byť inštalovaný aj bez tyčky a tým znížiť inštalačnú výšku (vhodné u nízkeho stropu). Pri požiadavke na vysokú inštalačnú výšku ventilátora je možné dokúpiť predlžovaciu tyč 30,5 cm alebo 46 cm určené pre vysoké stropy (nájdete v príslušenstve pod technickými parametrami).

parametry

Sklon lopatiek
11 °
Materiál
Kov, drevo, plast, oceľ
Priemer
105 cm
Hmotnosť [kg]
5,2
Príslušenstvo
Montážna tyčka, hmoždinky, skrutky
Životnosť
10 rokov
Použitie
Domové
Výkon motora [W]
43/30/26
Certifikačné značky
CE
Ovládanie
Retiazkové (možno dokúpiť diaľkové)
Svetlo
1x 40W G9
Hlučnosť [dB]
49
Montáž
Na strop
Otáčky [min]
200/145/85
Menovitý prúd [A]
0,19/0,13/0,09
Akustický hluk [dB/3m]
Max. 49 dB (naše meranie)
Krytie [IP]
24
Napájanie [V/Hz]
230/50


Výber z dvoch typov prepravcov (Geis SK a IN-TIME).

Doprava nad €200,-
s DPH ZDARMA!