Ventilátor AIRFLOW ICON 60
Ventilátor AIRFLOW ICON 60
Ventilátor AIRFLOW ICON 60
Ventilátor AIRFLOW ICON 60
Ventilátor AIRFLOW ICON 60

Ventilátor AIRFLOW ICON 60 - 150 mm + gulôčkové ložiská

Variant:
Číslo tovaru: 45541
EAN: 5019009303482
Naša cena s DPH:
€243.60
Naša cena bez DPH:
€203.00
Značka: AirFlow
Sklad Bratislava: 3 ks skladom
Centrálný sklad
(dostupnosť 3 dni):
2 ks skladom


-

Základní

popis


Ventilátor AIRFLOW ICON 60 je ideálny pre menšie kúpelne a toalety. Zapustený priamo do steny alebo stropu pôsobí nenápadne ale veľmi štýlovo obzvlášť v malých priestoroch. Z potrebného ale mnohokrát nevzhľadného a hlučného prvku slovenských domácností sa môže ľahko stať módny, tichý a štýlový doplnok luxusného bývania.

 


Pekný a nápaditý design však nie je jeho jedinou prednosťou. Opäť ako jediný na trhu sa totiž môže pochváliť pestrou ponukou najrôznejších ovládacích modulov. Čo to znamená? Až Vás prestane bavit ovládať ventilátor cez vypínač, stačí si iba vybrať niektorý z ponúkaných ovládacích modulov a jeho vložením úplne jednoducho zmeníte funkcie Vášho ventilátora. Takto je možné ľubovolne kombinovať retiazkové, časové, vlhkostné alebo infra ovládanie, bez toho, aby ste kvôli tomu museli meniť samotný ventilátor.


Kvalitné gulôčkové ložiská zaručujú výrazne tichý chod, vysokú životnosť a bezproblémovú montáž na strop.Jedinečný trojlistový uzáver zabraňuje spätnému prúdeniu nežiadúcich pachov do miestnosti a súčasne napomáha znížiť hluk. Veľmi populárnym sa ventilátor stáva obzvlášť vďaka nezvykle jednoduchej a rýchlej údržbe. Plastový kryt s trojlistovým uzáverom a mriežkou ľahko odoberiete za dve sekundy a opláchnete pod tečúcou vodou, zatiaľ čo všetky elektrické komponenty zostávajú napevno a bezpečne na stene. Telo ventilátora je vyrobené z hmoty ABS.


K tomuto ventilátoru je možné dokúpiť  jeden z farebných krytov, aby presne zapadol do Vášho priestoru.Ďalej si ho môžete dovybaviť ovládacím modulom.

parametry

Prietok vzduchu [m³/hod]
260
Statický tlak [Pa]
135
Príkon [W]
75
Akustický hluk [dB/3m]
44,5
Krytie [IP]
X4
Napájanie [V/Hz]
230/50
Teplota max [°C]
40

varianty produktu

Zákazníci, ktorý si kúpili tento tovar, objednávali tiež...Výber z dvoch typov prepravcov (Geis SK a IN-TIME).

Doprava nad €200,-
s DPH ZDARMA!