Stropný ventilátor Westinghouse Portland Ambiance EL 78266
Stropný ventilátor Westinghouse Portland Ambiance EL 78266
Stropný ventilátor Westinghouse Portland Ambiance EL 78266
Stropný ventilátor Westinghouse Portland Ambiance EL 78266
Stropný ventilátor Westinghouse Portland Ambiance EL 78266

Stropný ventilátor Westinghouse Portland Ambiance EL 78266 - 105 cm

Variant:
Číslo tovaru: 78266
EAN: 4895105600615
Naša cena s DPH:
€72.00
Naša cena bez DPH:
€60.00
Značka: Westinghouse
Sklad Bratislava:0 ks
Centrálný sklad
(dostupnosť 3 dni):
skladom 30 a viac ks


-

Základní

popis

Nahraďte luster v miestnosti a ušetrite až 30% za energie so stropným ventilátorom so svetlom Westinghouse Portland Ambiance EL!

 

DESIGN
 

Stropný ventilátor postavený v jednoduchom dizajne.Neutrálne farby a priamočiare spracovanie ventilátora sa hodí prakticky do každej miestnosti.Kvalitná konštrukcia zpracovania je samozrejmosťou.Telo ventilátora je vo farbe brúsený hliník, na ktorom sú napojené 4 čepele (lopatky) vo farbe svetlý javor z jednej strany a z druhej v striebornej farbe (lopatky sú dvojfarebné)Lopatky ventilátora sú vyrobené z dreva bez prelisu.To znamená, že je tento model veľmi tichý a hodí sa predovšetkým do miestnosti ako je spálňa, študovňa či pracovňa.

 

 

Aký je rozdiel medzi 3, 4 alebo 5 čepeľami?

Rozdiel vo výkonnosti nie je prakticky žiadny.Všetko je len o dizajne aký preferujete. Viac sa o stropných ventilátoroch dozviete v našej poradni.


 

POUŽITIE

Stropný ventilátor je vybavený spätným chodom pre letnú a zimnú prevádzku.Prepínač pre otáčanie smeru sa nachádza na tele ventilátora (na diaľkovom ovládaní nie je).


 

Leto - rotácia lopatiek

Stropný ventilátor Westinghouse letná prevádzkaStropný ventilátor Westinghouse v letnom období fúka vzduch smerom dole a príjemne chladí. Štúdie ukazujú, že môže znížiť pocitovú teplotu v miestnosti až o 5 °C.


 

Zima - rotácia lopatiek 

Stropný ventilátor Westinghouse zimná prevádzka

V zimnom období je stropný ventilátor Westinghouse schopný ušetriť energiu nastavením prevádzky na nízku rýchlosť v protismere hodinových ručičiek.Tým sa zmieša teplý vzduch pri strope s chladnejším vzduchom v spodnej časti a zahreje sa tak obytný priestor v miestnosti. Stropný ventilátor Westinghouse tak môže znížiť Vaše náklady na vykurovanie až o 30%!                                        


 

KONŠTRUKCIA

Stropný ventilátor Westinghouse konštrukcia
Stropný ventilátor je vybavený 3-rýchlostným motorom,pre možnosť Vami regulovať rýchlosť vetraného vzduchu.Priemer 105 cm je vhodný do malej miestnosti o 15 m³.Dalšie rozmery ventilátora sú na priloženom obrázku.Tento model ventilátora obsahuje integrované svetlo.Výrobca neodporúča montáž na sádrokartonový strop.
 

Nahradenie hlavného zdroja svetla v miestnosti

Súčasťou stropného ventilátora Westinghouse Portland Ambiance je integrované svetlo s päticou E27 o výkone 60 W.Ventilátor tak nahrádza hlavný svetelný zdroj uprostred miestnosti. Svetelný zdroj nie je súčasťou balenia.


 

OVLÁDANIE

Stropný ventilátor Westinghouse retiazkové ovládanieVentilátor je ovládaný pomocou retiazky,ktorá je pripevnená k motoru v strednej časti. Pomocou zatiahnutia za retiazku prepnete chod ventilátora z vypnutého na maximálny výkon,ďalšie 3 zatiahnutia znižujú otáčky ventilátora a štvrté zatiahnutie ventilátor vypne.K ventilátoru je možné dokúpiť diaľkové ovládanie do ruky či na stenu (nájdete v príslušenstve pod technickými parametrami). 

Upínací systém Downrod

Stropní ventilátor Westinghouse Downrod montážPri inštalácii stropného ventilátora Westinghouse s upínacím systémom " Downrod " je vždy nevyhnutná inštalácia integrovanej tyčky (v balení), prípadne je možné dokúpiť predlžovaciu tyč 30,5 cm alebo 46 cm určenú pre vysoké stropy (nájdete v príslušenstve pod technickými parametrami).

parametry

Hlučnosť [dB]
42 dB pri max. rýchlosti
Montáž
Na strop
Sklon lopatiek
11°
Materiál
Kov, drevo, plast, oceľ
Priemer
105 cm
Hmotnosť [kg]
5,8
Príslušenstvo
nie
Životnosť
10 rokov
Spätný chod
áno
Použitie
Domové
Výkon motora [W]
44/30/21
Certifikačné značky
CE
Ovládanie
retiazkové
Svetlo
E27/60W
Otáčky [min]
250/190/110
Menovitý prúd [A]
0,19/0,12/0,1
Krytie [IP]
24
Napájanie [V/Hz]
230/50

varianty produktuVýber z dvoch typov prepravcov (Geis SK a IN-TIME).

Doprava nad €200,-
s DPH ZDARMA!