Diaľkové rádiové ovládanie Westinghouse, čierné

Diaľkové rádiové ovládanie Westinghouse, čierné

Variant:
Číslo tovaru: 77841
EAN: 4895105608789
Naša cena s DPH:
€84.00
Naša cena bez DPH:
€70.00
Značka: Westinghouse
Sklad Bratislava:0 ks
Centrálný sklad
(dostupnosť 3 dni):
skladom 30 a viac ks


-

Základní

popis

Diaľkové rádiové ovládanie Westinghouse 77841, pre stropné ventilátory Westinghouse. Veľmi jednoduché a pohodlné ovládanie stropného ventilátora. Ovládanie potrebuje na prevádzku 4x AAA batérie, ktoré nie sú súčasťou balenia.

 
Funkcie
Diaľkové ovládanie umožňuje prepínať rýchlosť otáčok v štyroch rýchlostiach, vypnutie / zapnutie ventilátora, svetla (ak je súčasťou ventilátora). Ovládanie vybavené časovým spínačom, kedy po Vami nastavenom čase sa ventilátor vypne a tým ušetríte energiu.
 
Inštalácia a nastavenie
Pred inštaláciou prijímača do stropného ventilátora najskôr odpojde prívod elektrického napätia. Následne si správne navoľte frekvenciu, na ktorej bude ovládač komunikovať s prijímačom. Na výber máte zo 4 možností, nastavenie na prijímači musí byť nastavené totožne s nastavením na ovládači. Pred prvým použitím diaľkového ovládača je nutné najprv spustiť svetlo aj ventilátor ťahovým spínačom. Ovládanie nie je možné kombinovať s klasickým vypínačom.
 
Rádiové ovládanie vs. infračervené ovládanie
Výhodou tohto diaľkového ovládania oproti infračervenému je dlhší dosah rádiových vĺn. Ovládač nemusí byť nasmerovaný priamo na stropný ventilátor, čím je ovládanie pohodlné i na dlhšie vzdialenosti.Súčasťou balenia rádiového diaľkového ovládania je držiak na stenu pre pohodlné umiestnenie podľa Vašich predstáv.
 
Toto ovládanie nie je možné montovať k stropným ventilátorom s upínacím systémom Hugger a nie je možné kombinovať s vypínačom.

varianty produktu

€84.00


Výber z dvoch typov prepravcov (Geis SK a IN-TIME).

Doprava nad €200,-
s DPH ZDARMA!