Diaľkové ovládanie Westinghouse

Diaľkové ovládanie Westinghouse - rádiové, biele

Variant:
Číslo tovaru: 77874
EAN: 4895105608796
Naša cena s DPH:
€73.20
Naša cena bez DPH:
€61.00
Značka: Westinghouse
Sklad Bratislava:0 ks
Centrálný sklad
(dostupnosť 3 dni):
skladom 30 a viac ks


-

Základní

popis

Diaľkové rádiové ovládanie Westinghouse 77874, biele pre stropné ventilátory Westinghouse. Veľmi jednoduché a pohodlné ovládanie stropného ventilátora. Ovládanie potrebuje na prevádzku 4x AAA batérie, ktoré nie sú súčasťou balenia.

 
Funkcie
Diaľkové ovládanie umožňuje prepínať rýchlosť otáčok v štyroch rýchlostiach, vypnutie / zapnutie ventilátora, svetla (ak je súčasťou ventilátora). Ovládanie je vybavené časovým spínačom, kedy po Vami nastavenom čase sa ventilátor vypne a tým ušetríte energiu. Ďalej je ovládanie vybavené reguláciou teploty, kedy po Vami nastavenej teplote sa automaticky ventilátor zapne, aby docielil Vami nastavenú teplotu (rýchlosť ventilátora sa reguluje automaticky).
 
Inštalácia a nastavenie
Pred inštaláciou prijímača do stropného ventilátora najskôr odpojde prívod elektrického napätia. Následne si správne navoľte frekvenciu, na ktorej bude ovládač komunikovať s prijímačom. Na výber máte zo 4 možností, nastavenie na prijímači musí byť nastavené totožne s nastavením na ovládači. Pred prvým použitím diaľkového ovládača je nutné najprv spustiť svetlo aj ventilátor ťahovým spínačom. Ovládanie nie je možné kombinovať s klasickým vypínačom.
 
Rádiové ovládanie vs. infračervené ovládanie
Výhodou rádového diaľkového ovládania oproti infračervenému je dlhší dosah rádiových vĺn. Ovládač nemusí byť nasmerovaný priamo na stropný ventilátor. Ovládanie funguje aj na vzdialenost okolo 12 metrov.
Súčasťou balenia rádiového diaľkového ovládania je držiak na stenu pre pohodlné umiestnenie podľa Vašich predstáv.

Toto ovládanie nie je možné montovať k stropným ventilátorom s upínacím systémom Hugger a nie je možné kombinovať s vypínačom.

varianty produktuVýber z dvoch typov prepravcov (Geis SK a IN-TIME).

Doprava nad €200,-
s DPH ZDARMA!